Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | personlig stell og beskyttelse | toalettbesøk | Flyttbare toalettstoler | Kombinerte dusj- og toalettstoler | Swan

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Swan NAV ikon

Dusj- og toalettstol med manuell tilt for barn og ungdom. Avtakbare armlener. Prisforhandlet i str. 2-7.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 09 12 03 - 01
Kombinerte dusj- og toalettstoler


Produktserien inneholder 6 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 6 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 6
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
info
Rangering 3.
Post 7: Dusj- og toalettstol med tilt for barn/ungdom.
Rammeavtale: Hygienehjelpemidler (20-06-2018 - 19-05-2020).
HMS-artnr.243021243022243023243024243025243026
Lev-artnr.328700232870033287004328700532870063287007
Setebredde (cm)202325303441
Setedybde (cm)273232384646
Bredde mellom armlener (cm)242627283238
Totalbredde (cm)505353535765
Totaldybde (cm)------
Totallengde (cm)------
Setehøyde min (cm)374848484848
Setehøyde maks (cm)536464646464
HøydereguleringJAJAJAJAJAJA
Toalettåpning bredde (cm)111313171717
Toalettåpning lengde (cm)162121243232
UtsparingJAJAJAJAJAJA
Bekken/bøtte med lokkJAJAJAJAJAJA
Dekkplate------
Sete polstret------
Rygg polstretJAJAJAJAJAJA
Fast ryggJAJAJAJAJAJA
RyggbåndNEINEINEINEINEINEI
HodestøtteJAJAJAJAJAJA
TiltJAJAJAJAJAJA
Tilting forover (grader)------
Tilting bakover (grader)------
Tilt manuell håndbetjent------
Tilt manuell fotbetjent------
ArmlenerJAJAJAJAJAJA
Armlener fellbare/svingbareJAJAJAJAJAJA
Armlener avtagbareJAJAJAJAJAJA
SidebøylerNEINEINEINEINEINEI
Benstøtter------
Benstøtter avtagbareJAJAJAJAJAJA
Benstøtter fastmonterte------
Brems------
Brems brukerbetjent------
Drivhjul------
Hjul låsbare------
SammenleggbarNEINEINEINEINEINEI
Delbar med verktøy------
Delbar uten verktøyNEINEINEINEINEINEI
Brukervekt maks (kg)3060708090110
Totalvekt (kg)121212,814,515,516
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon