Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | personlig stell og beskyttelse | vasking, bading og dusjing | Badekar | Badekar | CURA ML II

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

CURA ML II

CURA ML II
Badekar med elektrisk høyderegulering.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 09 33 21 - 01
Badekar


Produktserien inneholder 5 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.199621199622199623199624199625
Lev-artnr.148070
-N
148071
-N
148072
-N
148073
-N
148074
-N
Totallengde (cm)140150160170180
Totalbredde (cm)7070707080
Løftehøyde min (cm)6969696969
Løftehøyde maks (cm)9999999999
Innvendig lengde (cm)124135145158170
Innvendig bredde (cm)5150505061
Innvendig høyde (cm)3941413942
Fri høyde over gulv (cm)2020202020
Armaturplasseringendeendeendeendeende
Brukervekt maks (kg)250250250250250
Løftekapasitet (kg)500500500500500
Beregnet på barn-----




 
Relatert informasjon