Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | innredning og tilpasning av boliger og andre lokaler | Sittemøbler | Arbeidsstoler | Arbeidsstoler med manuell seteløfter | Wombat

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Wombat

Fleksibel arbeidsstol til barn. Stort tilbehørsprogram for optimal tilpasning. High-Low understell med gassfjær eller elektrisk hev/senk, kommer helt ned til gulvet. Kan også fås med enklere kontorunderstell, Basic. Kan brukes fra ca 1,5 år og oppover.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 18 09 03 - 02
Arbeidsstoler med manuell seteløfter


Produktserien inneholder 5 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
HMS-artnr.059970048698034489142174110905
Lev-artnr.3195222
-15CB
3195244
-15CB
3195322
-15CB
3195344
-15CB
3195366
-15CB
Setehøyde min (cm)4646343438
Setehøyde maks (cm)6666696968
Setebredde (cm)2128212835
Setedybde (cm)1623162330
Setedybde min (cm)1623162330
Setedybde maks (cm)2020202022
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
2020353530
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
2020353530
Sete vreg forover (gr)1515151510
Sete vreg bakover (gr)2936293648
SeterotasjonNEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar-----
Armlenehøyde min (cm)66666
Armlenehøyde maks (cm)1818181818
Armlenebredde (cm)88888
Bredde mellom armlener min (cm)3037303744
Bredde mellom armlener maks (cm)3037303744
Rygghøyde (cm)2831283139
Ryggbredde (cm)2128212835
Hjuldiameter foran (tommer)-----
Hjuldiameter bak (tommer)-----
Type brems-----
Fotstøtte-----
Materiale i trekk-----
Stolbredde maks (cm)5555555561
Maks brukervekt (kg)4545454570
Totalvekt (kg)-----
Beregnet på barnJAJAJAJAJA
Seteløft-----




 
Relatert informasjon