Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | personlig stell og beskyttelse | toalettbesøk | Toalettseter | Toalettseter | Pressalit Care Dania

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Pressalit Care Dania

Et anatomisk velformet sete som er egnet for de fleste. Sideveis forflytninger er enkle fordi setet er relativt flatt. Setet kan leveres i fargene hvit, antrasittgrå, mørkeblå eller rød (gjelder ikke setet med åpning i front, dette leveres kun i fargen hvit).

Leverandør Funksjonsutstyr AS
0692 OSLO


Klassifisering 09 12 09 - 01
Toalettseter


Produktserien inneholder 8 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 8 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 8
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.----166870---
Lev-artnr.R38000-
D92999
R38000-
B82999
R37000-
D92999
R37000-
B82999
R27000-
D92999
R28000-
D92999
R28000-
B82999
R27000-
B82999
Setebredde (cm)3737373737373737
Setedybde (cm)40,540,540,540,540,540,540,540,5
Hullets bredde (cm)22,222,222,222,222,222,222,222,2
Hullets dybde (cm)2929292929292929
Forhøyning foran (cm)2,52,52,52,52,52,52,52,5
Forhøyning bak (cm)2,52,52,52,52,52,52,52,5
Sete polstretNEINEINEINEINEINEINEINEI
Brukervekt (kg)250250250250250250250250
Beregnet på barn--------




 
Relatert informasjon